На Кучера подали до суду

Фото: mediaport.ua

Харківський окружний адміністративний суд відкрив провадження за позовом щодо керівника Харківської обласної державної адміністрації Олексія Кучера.

Про це Харків Timesдізнався рішення суду від 15 вересня 2020 року.

Згідно з документом у позивача, якого в рішенні суду зазначено як Особа 1, є три вимоги до голови Харківської обладміністрації. Всі вони стосуються недавнього рішення Кучера про призначення добору кандидатів на посаду глави обласного управління охорони здоров’я.

Так, позивач просить суд “визнати протиправним і скасувати розпорядження Голови Харківської обласної державної адміністрації Кучера А.В., № 201-к від 09.2020 року «Про добір з призначення на вакантну посаду державної служби категорії «Б» – директора Департаменту охорони здоров`я Харківської обласної державної адміністрації»”.

Крім цього позивач вважає, що Кучер вчинив незаконно, коли не став розглядати кандидатуру позивача на посаду директора Департаменту охорони здоров’я обладміністрації. Позивач просить суд визнати протиправною бездіяльність глави ХОДА та зобов’язати губернатора “розглянути кандидатуру Особа 1, запропоновану конкурсною комісією за результатами процедури конкурсного відбору шляхом прийняття рішення про визначення переможцем Особа 1 і видання розпорядження про призначення Особа 1 на посаду директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації”.

Розглянувши позовну заяву, суд прийняв рішення про відкриття спрощеного виробництва без виклику сторін в судове засідання.

“Постанова набирає законної сили з моменту його підписання суддею, однак, може бути оскаржена в зв’язку з порушенням правил підсудності протягом п’ятнадцяти днів з дня складання”, – йдеться в рішенні суду.

Згідно з розпорядженням голови Харківської облдержадміністрацію № 201-к від 10 вересня був оголошений добір на посаду глави обласного управління охорони здоров’я та умови проведення конкурсу. Також документ уповноважував заступника губернатора Олександра Скакуна на проведення співбесід з претендентами.

Як повідомляв Харків Times, 30 липня глава Харківської обладміністрації Олексій Кучер заявив про звільнення директора Департаменту охорони здоров’я області Вадима Іваннікова. Це була друга спроба звільнити Іваннікова з посади голови обласного відділу охорони здоров’я. Першу Кучер зробив ще в березні.

Тимчасово виконуючим обов’язки директора Департаменту охорони здоров’я ХОДА було призначено Геннадія Бондарчука.