У Харківській області учнів 20 шкіл відправили на карантин через COVID-19

Фото: pravda.com.ua

У Харківській області через різке зростання захворюваності коронавірусної хвороби COVID-19 понад дві тисячі дітей не відвідують шкільні і дошкільні установи освіти.

Про це Харків Times повідомили в прес-службі обладміністрації.

Через попадання до “червоної зони” на дистанційне навчання перевели 18 шкіл Великобурлуцького району, в яких навчаються 1807 дітей. Також в цьому районі закрили 15 садочків, які відвідували 369 дітей.

Крім цього відправили на карантин через коронавірус два класи Роганської гімназії (38 учнів) та три класи Малоданилівського ліцею (53 учня).

За інформацією ХОДА, у період з 1 по 18 вересня в області захворіли 11 учнів і 16 вчителів. В тому числі, за минулу добу – троє дітей і чотири педагога.

Також в обладміністрації уточнили, що карантинів, не пов’язаних з COVID-19, в регіоні немає.

Як повідомляв Харків Times, за даними МОЗ, в Харківській області станом на 9:00 18 вересня виявили 14 264 випадки коронавірусної хвороби COVID-19, 349 з яких – за минулу добу.

З понеділка, 24 серпня в Харкові вводяться протиепідемічні заходи, встановлені для “помаранчевого” рівня епідемічної небезпеки.

Великобурлуцький район залишається у “червоній зоні” карантину, Лозова та ще п’ять районів Харківської області потрапили до “жовтої зони”.