Кернес повідомив, скільки витратив на лікування за кордоном

Скриншот

Мер Харкова Геннадій Кернес, який другу добу проходить лікування в клініці “Шаріте” в Берліні, задекларував витрати на медичні послуги і вартість транспортування медичним спецрейсом за кордон.

Про це Харків Times дізнався з декларації про майнові зміни Кернеса, опублікованій на сайті НАЗК 17 вересня.

Згідно з документом, витрати на оплату медичних послуг склали 4 млн 124 тис 665 грн.

Ще в одній декларації, також поданій 17 вересня, мер Харкова повідомив, скільки було витрачено на авіапереліт з Харкова до Німеччини. У декларації зазначено, що вартість спеціалізованих авіаційних транспортних послуг склала 1 млн 748 тис 137 грн.

Як повідомляв Харків Times, 14 вересня деякі українські ЗМІ повідомили,  мер Харкова Геннадій Кернес госпіталізований до 17-ої міської лікарні Харкова з діагнозом COVID-19 і захворювання «протікає у вкрай складній формі».

15 вересня Директор Департаменту у справах інформації та зв’язків з громадськістю Харківської міської ради Юрій Сидоренко офіційно підтвердив, що мер Харкова Геннадій Кернес перебуває у 17-ій міській клінічній лікарні з діагнозом COVID-19 і двостороннім запаленням легенів. За його словами, мер в свідомості і не підключений до апарату штучної вентиляції легенів.

Бізнесмен і друг Кернеса Павло Фукс повідомив, що Кернеса привезли на лікування в німецьку клініку “Шаріте” в Берліні.

У мерії підтвердили, що в ніч з 16 на 17 вересня Кернес був доставлений медичним літаком до Німеччини у зв’язку з погіршенням стану здоров’я. Кернес проходить додаткове повне обстеження в лікарні, після цього лікарі визначать, як лікувати його в подальшому.

За інформацією Павла Фукса, в “Шаріте” Геннадія Кернеса помістили в палату інтенсивної терапії, де він проходить курс лікування від COVID-19.