Літак, імовірно, з Кернесом на борту приземлився в Берліні – дані Flightradar

Літак Bombardier Challenger 604, імовірно, який прибув до Харкова для того, щоб перевезти хворого мера міста Геннадія Кернеса на лікування в одну з клінік Німеччини, в 00:07 за київським часом (23:07 за місцевим) приземлився в аеропорту Берліна.

Про це Харків Times стало відомо з даних сайту Flightradar.

Літак подолав 1,61 тис. км за 2 години 13 хвилин.

Станом на 0:20 17 вересня немає жодних офіційних підтверджень транспортування Кернеса з Харкова до Берліна для лікування.

Як повідомляв Харків Times, в аеропорту “Харків” приземлився літак компанії FAI Aviation Group, що займається також і медичними перевезеннями. Прибулий до Харкова Bombardier Challenger 604 з бортовим номером D-AFAD – той самий, на якому з Омська до Німеччини доставили отруєного “новачком” російського опозиціонера Олексія Навального. Вважається, що на цьому літаку повинні перевезти мера Харкова Геннадія Кернеса для лікування до Німеччини.

Раніше ЗМІ повідомляли із посиланням на джерело у найближчому оточенні Геннадія Кернеса, що важкий стан, у якому знаходиться мер Харкова, продиктовано не лише COVID-19 і двостороннім запаленням легенів, але й інсультом, спричиненим коронавірусіом.

Літак Bombardier Challenger 604, ймовірно, той самий, що прибув до Харкова для того, щоб перевезти хворого мера міста Геннадія Кернеса на лікування до однієї з клінік Німеччини, о 21:54 злетів з аеродрому “Харків”.