У Харкові пройде крос пам’яті жертв тоталітаризму

Фото: city.kharkov.ua

26 вересня на Меморіалі жертвам тоталітаризму (шостий квартал Лісопарку) відбудуться XXI Легкоатлетичний крос пам’яті жертв тоталітаризму та велопробіг.

Про це Харків Times повідомили в прес-службі Харківської міської ради.

За словами організаторів, традиційний захід присвячено пам’яті розстріляних поляків і представників харківської інтелігенції, які поховані на Меморіалі, а також 75-ій річниці закінчення Другої світової війни.

Також цього дня пройде велопробіг, організований представниками польської діаспори в Харкові – «Будинком Полонії на Сході».

Перед стартом відбудеться покладання квітів на польській і українській частинах Меморіалу та коротка екуменічна молитва представників різних конфесій.

Старт забігу і велопробігу – о 10:30.

Організатори заходу: Генеральне консульство Республіки Польща в Харкові і Харківська міська рада.

Довідка. Меморіал жертвам тоталітаризму відкрито 17 червня 2000 года за ініціативою Президентів України і Польщі у харківському Лісопарку. У 1940 році там були розстріляні 3 809 польських офіцерів і 500 мирних громадян Польщі.

Як повідомляв Харків Times, в кінці вересня і початку жовтня відбудуться традиційні спортивні заходи Велодень і Харківський міжнародний марафон. Їх планують провести з урахуванням карантинних заходів.