Американські благодійники передали гуманітарну допомогу для харківських лікарень (фото)

Фото: city.kharkov.ua

11 вересня у відділі митного оформлення «Барабашово» митного поста «Вантажний» Слобожанської митниці Держмитслужби передали гуманітарний вантаж, призначений для медичних закладів Харкова.

Про це Харків Times повідомили в прес-службі міськради.

Ініціатором надання гуманітарного вантажу стала міжнародна організація допомоги «The Fishermen». Як повідомив її президент Алекс Говен, це тільки початок співпраці з Харковом, і в подальшому планується передати ще більше предметів медичного призначення.

За його словами, до Міської клінічної багатопрофільної лікарні №17 і Харківського інституту охорони здоров’я дітей і підлітків НАМН України буде передано апарат УЗД, кардіограф, медичні аспіратори, ручні респіратори, анестезіологічні дихальні контури, контейнери для зберігання біологічно небезпечних речовин, кисневі трубки, лікарняні ковдри, шприци, медичні халати, захисні маски, хірургічні та оглядові рукавички, бахіли тощо.

Планується, що гуманітарний вантаж передадуть в лікарні відразу після оформлення на митниці, 11 вересня.

Довідка. «The Fishermen» – міжнародна організація допомоги, заснована в Північній Кароліні (США). Її діяльність спрямована на надання медичної та інших видів гуманітарної допомоги різним країнам. Весь штат організації складають волонтери.