Суд повернув в користування громади Харкова земельну ділянку вартістю понад 9 млн грн

Фото: topor.od.ua

Східний апеляційний господарський суд підтримав позицію Харківської місцевої прокуратури № 1 про стягнення з ТОВ заборгованості з орендної плати в сумі майже 60 тис. грн, розірвання договору оренди та зобов’язання повернути земельну ділянку в користування територіальної громади Харкова.

Про це Харків Times повідомили у прес-службі прокуратури області.

“Встановлено, що Харківська міська рада надала в оренду земельну ділянку товариству з обмеженою відповідальністю для будівництва багатоповерхового житлового будинку з об’єктами інфраструктури та вбудованою парковкою. Вартість земельної ділянки, розташованої в Шевченківському районі м. Харкова, складає понад 9 млн грн”, – йдеться у повідомленні.

Товариство не виконувало зобов’язання, передбачені договором оренди землі: будівництво не здійснено, а орендна плата не сплачувалась з 2018 року. Це і стало підставою для звернення прокуратури до суду з відповідним позовом. Господарський суд Харківської області цю позовну заяву не задовольнив, тому прокуратура подала апеляційну скаргу. Східний апеляційний господарський суд скасував рішення суду першої інстанції та зобов’язав ТОВ повернути земельну ділянку в користування територіальної громади.

Наразі місцевою прокуратурою забезпечується виконання рішення суду.