До опалювального сезону в Харкові підготовлено 99% будинків – мерія

Фото: city.kharkov.ua

З 7849 житлових будинків комунальної форми власності у місті Харкові до нового опалювального сезону підготовлено 99%.

Про це Харків Times повідомили у прес-службі міськради з посиланням на інформацію директора Департаменту житлового господарства Романа Нехорошкова.

Нехорошков повідомив сьогодні, 8 вересня, на засіданні постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та інженерної інфраструктури міста міськради, що підготовка до зими ЖК, ЖБК та ОСББ знаходиться на рівні 70%: з 766 будинків приймати тепло готові 536.

Водночас відомче житло готується до опалювального сезону не так успішно. “За відомчим житлом є відставання, але районні адміністрації ведуть роботу з установами, підприємствами і організаціями щодо завершення усіх необхідних робіт”, – зазначив Роман Нехорошков.

Також він повідомив, що зараз спеціалізовані комунальні підприємства готують до зими техніку, заготовляють пісок і сіль для посипання прибудинкових територій.

Як повідомила заступник директора Департаменту комунального господарства Руслана Колодна, КП “Харківські теплові мережі” у рамках підготовки до опалювального сезону на 1 вересня підготувало 230 квартальних і локальних котелень (96%), вісім районних котелень (71%), 228 центральних та індивідуальних теплових пунктів (80%), а також 982 км тепломереж.

За її словами, підприємство вже замінило понад 33 км магістральних і внутрішньоквартальних теплових мереж і до кінця року планує довести цей показник до 80 км.

Крім того, всі заходи з підготовки до роботи в осінньо-зимовий період були виконані на КП “Харківводоканал”. Станом на 1 вересня підприємством проведена перекладка та санація 14 км водопроводу.