Осередки пожежі в селах Гороб’ївка та Грянинівка ліквідовані – ДСНС (відео)

Фото: Харківське обласне управління лісового та мисливського господарства

Протягом ночі рятувальникам, лісникам та волонтерам вдалося локалізувати масштабні пожежі, які виникли напередодні, 2 вересня в Чугуївському і Дворічанському районах Харківської області.

Про це Харків Times повідомили в прес-службі ДСНС області.

“Станом на 7:00 3 вересня осередки пожежі в населених пунктах Гороб’ївка та Грянинівка ліквідовано, продовжується гасіння осередку лісової пожежі на площі близько 100 га.  До гасіння залучено 395 чоловік та 61 одиниця техніки, з них від ДСНС 215 чоловік особового складу та 49 одиниць техніки у тому числі 2 пожежних літаки та 1 вертоліт”, – повідомили в ДСНС.

Координацію робіт з гасіння пожежі на місці здійснює штаб.

Пожежу на території Новомосковського лісництва поблизу с. Клугино- Башкирівка Чугуївської міськради було локалізовано о 20:06 2 вересня на території 30 га. Станом на 7:00 3 вересня відкритого вогню не спостерігається, проводиться гасіння окремих осередків тління лісової підстилки і залишків деревини всередині контрольованого периметра.

До гасіння залучено 211 чоловік та 19 одиниць техніки. З них 24 рятувальника та п’ять одиниць спецтехніки.

Загиблих під час пожеж не було.

Як повідомляв Харків Times, вдень 2 вересня, на території Дворічанського лісництва між населеними пунктами Гороб’ївка та Гряниківка Дворічанського району Харківської області виникла лісова пожежа на площі 400 га, з них 100 га верхової пожежі. Через пориви вітру полум’я почало перекидатися на верхівки дерев і на житловий сектор села Гороб’ївка, що межує з лісом. Як повідомили у ДСНС області, станом на 16:00 внаслідок пожежі знищено вісім житлових будинків.

Поліція почала розслідування пожежі у Дворічанському районі області за ч. 2 ст. 194 КК (умисне знищення або пошкодження об’єктів власності).

“Укрзалізниця” тимчасово закрила для руху поїздів перегін Дворічна – Молчаново в Харківській області у зв’язку із наближенням вогню до колій. Над ліквідацією загоряння лісу працюють два пожежних потяги.

Пізніше обладміністрація повідомила, що через лісову пожежу згоріло село Гороб’ївка, у селах Кутьківка та Гряниківка є займання будівель.

Внаслідок пожежі з двох сіл автобусом евакуйовано 52 місцевих мешканця.

У Дворічанському районі згоріло 22 домоволодіння, 33 людини залишилися без крову – Кучер.