На ремонті спортмайданчика у Вовчанському районі “відмили” півмільйона гривень

Правоохоронці повідомили про підозру директору комунального підприємства, який, по даним слідства, спричинив майже 500 тис. грн збитків державі на ремонті спортмайданчика у Вовчанському районі.

Про це Харків Times повідомили у прес-службі прокуратури області.

У ході досудового розслідування встановлено, що між комунальним підприємством та фізичною особою-підприємцем, тобто підрядником, укладено договір про проведення капітального ремонту спортивного майданчика зі штучним покриттям у Вовчанському районі Харківської області.

“Підрядник вніс до документації завідомо недостовірні відомості, зокрема щодо вартості будівельних матеріалів. Директор КП, у свою чергу, будучи службовою особою, не залучив інженера з технічного нагляду, не перевірив обсяг виконаних робіт та їхню вартістю і підписав акт приймання виконаних будівельних робіт. Таким чином, своїми недбалими діями директор КП спричинив збитки державі на суму майже 500 тис. грн”, – йдеться у повідомленні.

Досудове розслідування здійснює Вовчанський відділ поліції за ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу (службова недбалість, що спричинила тяжкі наслідки). Санкція статті передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від двох до п’яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та зі штрафом від 250 до 750 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.