Біля кордону з РФ затримано два легковики з нелегалами

Фото: ДПСУ

28 серпня в Харківській області в районі населеного пункту Шестаково правоохоронці затримали шістьох іноземців, які незаконно перетнули кордон України з Росією.

Про це Харків Times повідомили в прес-службі ДПСУ.

Від кордону з РФ чоловіки їхали в двох легкових автомобілях «Деу Ланос» і «Саманд». Документів, що засвідчують особу у іноземців не було. За словами затриманих, вони є громадянами Бангладеш. В Україну вони прийшли з РФ пішки і вже на території України нібито викликали таксі.

Після встановлення обставин справи, іноземці будуть притягнуті до адміністративної відповідальності за ч.2 ст.204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України» та ст. 202 «Порушення правил прикордонного режиму».

На водіїв складено матеріали адміністративного правопорушення за ч.3 ст. 206-1 КУпАП «Незаконне перевезення іноземців та осіб без громадянства територією України».

Затримання нелегальних мігрантів провели оперативні співробітники ДПСУ, прикордонний наряд відділу «Вовчанськ» та представники Національної поліції.

Як повідомляв Харків Times, в ніч з 6 на 7 серпня поблизу села Одноробівка в Харківській області прикордонники відділу «Золочів» затримали двох чоловіків, які незаконно, в обхід діючих пунктів пропуску, прийшли в Україну з РФ.