Підозрюваний в халатності Бусько повернувся на пост директора “Електроважмашу”

Фото: Электротяжмаш/Facebook

25 серпня Віктор Бусько повернувся до виконання обов’язків генерального директора державного підприємства «Завод «Електроважмаш» (м.Харків).

Про це Харків Times повідомили в прес-службі підприємства.

“Згідно з наказом Фонду державного майна України від 19.08.2020 року №1406 Бусько Віктор Михайлович продовжив виконання обов’язків генерального директора з 25 серпня 2020 на умовах укладеного з ним контракту. Його поновлено на посаді відповідно до постанови Орджонікідзевського районного суду м.Харкова від 17.08. 2020 року”, – йдеться в повідомленні.

У середу, 26 серпня, Віктор Бусько на зустрічі з колективом поінформував співробітників про поточні та перспективні плани діяльності і визначив терміни погашення заборгованості по заробітній платі.

Як повідомляв Харків Times, Кабінет міністрів призначив виконуючим обов’язки директора державного підприємства підприємства «Завод «Електроважмаш» Віктора Бусько.

Бусько – депутат Запорізької міськради від фракції «Опозиційний блок».

У січні цього року вперше за 15 років на “Електроважмаші” затримали виплату зарплати. 22 січня на підприємстві за розпорядженням керівництва було зупинено цех ливарного виробництва через відсутність сировини.

Відкрито ряд кримінальних проваджень за фактами нанесення збитків підприємству. Так, 17 березня співробітники антикорупційних органів викрили учасників злочинної схеми, в результаті якої державному підприємству «Завод «Електроважмаш» (Харків) завдано збитків на суму 13,7 мільйона гривень.

22 червня робітники «Електроважмашу» вийшли на акцію. Вони вимагали погашення боргів із зарплати і висловлювали претензії керівництву щодо того, що на успішному ще рік тому підприємстві виникло так багато проблем.

Орджонікідзевський райсуд Харкова на два місяці відсторонив Бусько з посади виконуючого обов’язки гендиректора «Електроважмашу», оскільки той є «підозрюваним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст 367 УК». (службова недбалість).