Кабмін продовжив карантин до листопада та закрив в’їзд іноземцям

Фото: myvin.com.ua

Кабінет міністрів продовжив адаптивний карантин на два місяці до 31 жовтня та закрив в’їзд іноземцям майже до кінця вересня. Відповідне рішення уряд ухвалив на засіданні 26 серпня

Про цеХарківTimes дізнався з онлайн-трансляції засідання Кабміну.

Під час засідання міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив, що водночас з продовженням дії карантину уряд посилює обмежувальні заходи За його словами, це викликано збільшенням кількості хворих і причинами, через які росте захворюванысть на коронавірус.

“Ми бачимо, за рахунок епідемічних розслідувань, чому відбувається таке зростання (захворюваності — ред.). Пропонується посилити обмежувальні заходи у регіонах, в яких встановлений рівень епідемічної небезпеки, а саме, заборонивши проведення дискотек, роботу розважальних заходів, нічних клубів, відділів громадського харчування з організацією дозвілля. Крім того, ми відпрацювали з Міністерством культури заборону проведення концертів, крім тих, які проводяться закладами культури і для яких концерти протягом останнього року є основним видом діяльності”, — сказав міністр охорони Максим Степанов.

Він додав, що органам місцевого самоврядування буде надано доступ до додатку “Дій вдома” для контролю осіб, які мають бути на самоізоляції та/або порушили правила карантину.

Також уряд закрив в’їзд в Україну з 29 серпня до 28 вересня для іноземців, крім тих, хто має дозволи на проживання в Україні, прямує з транзитною метою і має документи, щоб виїхати протягом двох діб, їдуть з навчальною метою, є дипломатами або членами їх сімей, визнані біженцями, є військовими Збройних сил України, членами спрортивних команд, міжнародних і гуманітарних місій, відповідних екіпажів або є членами їх сімей, діячами культури, що прибувають за запрошенням тощо.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що окремі питання щодо в’їзду іноземних громадян буде регулювати голова митниці, наприклад, у разі звернень громадян Білорусі. Крім того, 27 серпня комісія з питань техногенної безпеки розгляне заборону масових заходів в Умані в вересні, приїзд хасидів на традиційне паломництво на свято Рош га-Шана буде суттєво обмежено.

Читайте також:

Як повідомляв Харків Times, в Харківській області станом на 9:00 26 серпня виявлено 7984 випадки коронавірусної хвороби COVID-19, 177 з яких – за минулу добу.

У Харківській області десяту добу поспіль зростає смертність серед пацієнтів з COVID-19.

20 серпня Харків перевели з жовтої до помаранчевої зони пандемії COVID-19. До помаранчевої зони потрапили також Богодухівський та Первомайський райони Харківської області.

З понеділка, 24 серпня в Харкові вводяться протиепідемічні заходи, встановлені для “помаранчевого” рівня епідемічної небезпеки.