Харківська поліція посилює контроль за дотриманням карантинних обмежень

Фото: znaj.ua

У зв’язку із погіршенням ситуації щодо розповсюдження коронавірусної інфекції на території області, харківська поліція разом із місцевими органами влади, Держпродспоживслужбою, ДСНС, службами Міністерства охорони здоров’я активізує спільні заходи, спрямовані на недопущення збільшення випадків інфікування населення.

Про це Харків Times повідомили в прес-службі Нацполіції області.

Начальник ГУНП в Харківській області Валерій Сокуренко звернувся до мешканців регіону з проханням дотримуватись маскового режиму під час перебування у супермаркетах, магазинах, підприємствах, установах, організаціях, розважальних закладах, закладах побуту, зонах відпочинку та громадському транспорті є обов’язковим. Валерій Сокуренко наголосив на необхідності мати про собі документи, які засвідчують особу, дотриманні соціальної дистанції у 1,5-2 метри, проведенні постійної дезінфекції приміщень.

“При встановлені “жовтого” рівня епідемічної небезпеки з 17 серпня заборонено відвідування соціальних установ і закладів для осіб похилого віку, хворих, інвалідів, окрім установ і закладів, які надають соціальні послуги у кризових ситуаціях. Також заборонено роботу хостелів, розважальних закладів та закладів громадського харчування після 23:00 і до 7:00. Під забороною проведення масових заходів у ресторанах і кафе за участю понад 20 осіб, робота спортивних залів, фітнес-центрів, крім тих, які приймають відвідувачів не більше однієї людини на 10 кв. м.”, – нагадав Валерій Сокуренко.

Він підкреслив, що у період пандемії особовий склад поліції працює у понаднормовий час, за посиленим варіантом службової діяльності.

“Також звертаюся до усіх перевізників, підприємців, керівників закладів з проханням чітко виконувати карантинні вимоги, визначені Урядом України. А літніх людей прошу взагалі утриматися від відвідування місць масового скупчення громадян, – додав начальник харківської поліції.

Також у поліції нагадали, що за порушення правил карантину та санітарних норм законом передбачена як адміністративна, так і кримінальна відповідальність. Це штрафи від 17 до 170 тисяч гривень або тюремне ув’язнення строком від 3 до 8 років.

Як повідомляв Харків Times, позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з 17 серпня встановлено «жовтий» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 в Харкові та семи районах Харківської області – Богодухівському, Валківському, Золочівському, Краснокутському, Нововодолазькому, Первомайському та Чугуївському.

З 17 серпня в Харкові посилили карантинні обмеження.

В Харківській області станом на 9:00 20 серпня виявлено 6849 випадків коронавірусної хвороби COVID-19, 242 з яких – за минулу добу.