У Харківській області – спалах коронавірусу в психоневрологічному інтернаті

Фото: Укринформ

У Харківській області через спалах коронавірусу серед пацієнтів закрили на карантин Малиженський психоневрологічний інтернат (Золочівський район).

Про це Харків Times дізнався з повідомлення директора департаменту соціального захисту населення ХОДА Юрія Шпараги в Facebook.

За його словами, у п’яти пацієнтів тест на COVID-19 дав позитивний результат. В інтернаті перебуває 139 пацієнтів і 62 співробітника. Перевірити їх вирішили після того, як у одного з медпрацівників виявили симптоми застуди. У нього тест показав негативний результат.

“Починаючи з 12 серпня підопічні перебувають на самоізоляцію в окремому приміщенні інтернату. Хвороба протікає безсимптомно. Регулярно проводиться вимір температури, проводяться інші заходи”, – повідомив Юрій Шпарага.

Він додав, що станом на 13.30 18 серпня нових випадків зараження не виявлено. Сторонні на територію установи не допускається, інтернат знаходиться на карантині.

За інформацією Харківського обласного лабораторного центру, станом на 18 серпня в Золочівському районі було виявлено 41 випадок коронавірусу. Різке зростання захворюваності – вісім нових випадків – було зареєстровано на 13 серпня.

Це вже третій випадок масового захворювання COVID-19 в установах закритого типу в Харківській області.

Як повідомляв Харків Times, через спалах коронавірусу в Харківській області закрили на карантин село Стрілеча, де розташована обласна психлікарня, в якій COVID-19 захворіли 11 осіб.

28 травня через спалах коронавірусу закрили на карантин Піски-Радьківський психоневрологічний інтернат в Борівському районі.