Харків – в жовтій зоні карантину: які обмеження ввели в місті

Фото: city.kharkov.ua

З понеділка, 17 серпня в зв’язку з ростом захворюваності на коронавірус серед жителів і визначенням Харкова в «жовту» зону, в місті посилили карантинні обмеження.

Про це Харків Times повідомили в прес-службі міськради.

Рішення про посилення карантинних обмежень було прийнято на засіданні Міської комісії із забезпечення протиепідемічних заходів, визначених для «жовтого» рівня епідемічної небезпеки на території міста Харкова.

Повідомляється, що з 31 липня до 13 серпня в місті виявлено 1 561 випадок захворювання на коронавірус, що становить 82,9% від випадків, зареєстрованих у Харківській області. Показник на 100 тис. населення фактично склав 109,43. На зростання захворюваності вплинуло недотримання городянами вимог адаптивного карантину, включаючи масковий режим, соціальне дистанціювання, а також збільшення міграційних процесів і кількості обстежень.

Згідно з постановою Кабінету3 Міністрів №712 від 12 серпня, в містах, визначених в «жовту» зону, зокрема, забороняється:

– відвідування установ соціального захисту, де перебувають громадяни похилого віку;
– робота хостелів;
– робота розважальних закладів та закладів громадського харчування після 24:00 і до 7:00;
– проведення масових заходів у ресторанах і кафе за участі понад 20 осіб;
– робота спортивних залів, фітнес-центрів, крім тих, які приймають відвідувачів не більше однієї людини на 10 кв. м тощо.

Обмеження діятимуть до перегляду епідемічної обстановки в Харкові.

Крім того, представники міськради в ході спільних рейдів з Національною поліцією, ДСНС та Держпродспоживслужбою посилять контроль за виконанням дотримання карантинних заходів у Харкові: дотримання населенням маскового режиму і безпечної дистанції між людьми, заходів з дезінфекції громадського транспорту і місць масового перебування (супермаркети, крамниці, підприємства громадського харчування та ін.).

Як повідомляв Харків Times, в Харківській області станом на 9.00 17 серпня виявлено 6156 випадків коронавірусної хвороби COVID-19, 91 з яких – за минулу добу.

Станом на 17 серпня в Харкові виявлено 4830 випадків коронавірусної хвороби COVID-19, 73 з яких – за минулу добу.