У Рогані почали ремонт траси Київ – Харків – Довжанський

Фото: kh.ukravtodor.gov.ua

Дорожники почали ремонт одного з “довгобудів” – в межах смт Рогань стали знімати старе покриття на трасі I категорії М-03 Київ – Харків – Довжанський.

Про це Харків Timesповідомили в прес-службі САД.

11 серпня два спецавтомобіля почали фрезерування старого покриття. Після чого планується облаштування нового.

Крім цього до кінця 2020 року на дорозі М-03 (Донецький напрямок) планується завершити весь комплекс робіт з поточного середнього ремонту, який, крім влаштування верхнього шару покриття, передбачає також облаштування узбіч, примикань і автобусних зупинок, установку нових дорожніх знаків, сигнальних стовпчиків і бар’єрного огородження, а також нанесення дорожньої розмітки.

У цьому році на ділянці від окружної дороги навколо Харкова до кордону з Донецькою областю вже влаштовано 57 км верхнього шару покриття з асфальтобетону.

Довідка: дорога є черговим «довгобудом» – роботи на якій почалися в 2011 році в рамках підготовки до UEFA Euro 2012. Потім була перерва до 2017 року. За минулі роки, а саме: з 2017 року по 2020 рік – відновлено 94,2 км дорожнього покриття, в тому числі 27,2 км у верхніх шарах (закінченому конструктиві). Дорога збігається з міжнародним транспортним коридором Європа – Азія, є однією з головних транспортних артерій області, яка з’єднує Центральну і Східну частину України.

Як повідомляв Харків Times, харківські шляховики обіцяють до кінця року завершити ремонт двох міжобласних трас.

Фото: kh.ukravtodor.gov.ua