Харківські гонщики виграли другий етап Кубка України

Другий етап Кубка України з автоспорту пройшов у Полтаві, у спорткомплексі «Лтава».

Про це Харків Times повідомили в прес-службі міськради.

За підсумками двох фінальних змагань перше місце посів харків’янин, представник клубу «Лідер» В’ячеслав Путятін, який випередив чемпіона України 2019 року, свого одноклубника Олександра Дерюгу.

Також гонщики «Лідера» завоювали всі місця з третього по п’яте. Бронзовим призером став Микита Фурнік, четверте місце посів Олександр Дерюга, а п’яте – Андрій Одиниця. Кирило Абсалямов посів 13-у позицію. Перше місце у класі «Піонер Н» серед семи пілотів завоював гонщик «Лідера» Станіслав Д’ячина.

Крім того, на змаганнях вдало дебютував наймолодший пілот команди Ілля Гнатенко. Він виступив у класі машин «Комер-мікро» і прийшов до фінішу шостим.

Наступний етап чемпіонату України з автоспорту пройде з 31 липня по 2 серпня також у спорткомплексі «Лтава».