Розтрата на 1,5 млн грн у Чугуєві: ще один підозрюваний – інженер з технічного нагляду

Фото: ХарківTimes

В рамках розслідування кримінального провадження про розтрату 1,5 млн гривень бюджетних коштів у Чугуєві з’явився новий підозрюваний – інженер з технічного нагляду

Про це Харків Times повідомили в прес-службі прокуратури області.

За процесуального керівництва Чугуївської місцевої прокуратури повідомлено про підозру фізичній особі-підприємцю у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 367 КК України (службова недбалість, що спричинила тяжкі наслідки).

У ході досудового розслідування встановлено, що в грудні 2017 року між фізичною особою-підприємцем та відділом освіти однієї з районних державних адміністрацій укладено договір про здійснення технічного нагляду за технічним переоснащенням котельні в навчально-виховному комплексі.

“Проте вказаний інженер належним чином не виконав свої службові обов`язки, не перевірив відповідність обсягів та якості виконаних робіт. Незважаючи на те, що фактично технічне переоснащення котельні не здійснено, громадянин склав проектно-кошторисну документацію, яка містила завідомо неправдиві відомості щодо виконання робіт, після чого засвідчив її своїм підписом та печаткою. На підставі цього на рахунок ТОВ-підрядника перераховано бюджетні кошти в сумі майже 1,5 млн грн”, – йдеться у повідомленні.

Підозрюваному загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк від двох до п’яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та зі штрафом від двохсот п’ятдесяти до семисот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.

Як повідомляв Харків Times, у Чугуєві в рамках розслідування кримінального провадження про розтрату 1,5 млн гривень бюджетних коштів слідчі повідомили про підозру двом посадовим особам.