Харківська тенісистка виграла турнір у Польщі в парному розряді

Харківська тенісистка Анастасія Шошина стала чемпіонкою в парному розряді польського чемпіонату, який відбувся в місті Битом.

Про це Харків Times дізнався з повідомлення БТУ.

На турнірі харків’янка виступала разом з Паулой Каней-Ходунь. У фіналі українсько-польська пара, посіяна під першим номером, обіграла польок Магдалену Френх і Мартіну Кубку: 7: 6 (5), 7: 5.

Шошина вже більше місяця виступає у польській серії турнірів: харків’янка виграла титул в Гданську, стала фіналісткою в Щецині і дійшла до півфіналу у Вроцлаві.

В одиночному розряді чемпіонату Польщі Анастасія зупинилася в півфіналі, в якому зазнала поразки від майбутньої переможниці змагань Магдалени Френх.

Як повідомляв Харків Times, харків’янка Анастасія Шошина перемогла в одиночному і парному розрядах в серії чотириденних тенісних турнірів в Польщі.