Адміністрація ТЦ “Барабашово” заперечує причетність нардепа Фельдмана до підпалу техніки на будівництві дороги

Адміністрація та підприємці ТЦ “Барабашово” прийняли спільну заяву, в якій заперечують причетність народного депутата Олександра Фельдмана (бенефіціара торгового центру) до підпалу автотехніки на будівництві дороги, яка повинна пройти через територію ТЦ. Також автори заяви заперечують і свою участь у підпалі.

Про це Харків Times стало відомо з тексту Спільної заяви адміністрації ТЦ “Барабашово” та Асоціації підприємців торгового центру, опублікованої на сторінці ТЦ “Барабашово” у Facebook.

“Адміністрація торгового центру “Барабашово” спільно з підприємцями торгового центру обурені необґрунтованими публічними заявами Харківського міського голови про, нібито, причетність народного депутата України Олександра Фельдмана або співробітників торгового центру до спроби підпалу техніки на місці незаконного будівництва дороги через територію торгового центру”, – йдеться у заяві.

Звинувачення, що прозвучали в опублікованій раніше заяві Харківської міськради, автори цього документа називають “домислами, голослівними звинуваченнями, фантазіями та непідтвердженими фактами результатами емоційної мозкової діяльності”.

Також представники торгового центру закликають мера Харкова Геннадія Кернеса та його підлеглих “повернутися у правове русло, припинити “призначати” винних, побічно здійснюючи тим самим тиск на незалежний хід розслідування”.

З їхньої точки зору, Кернес “вирішив перекласти відповідальність, використовуючи формат, нібито, колегіального заяви”.

“Зрозуміло, адже події недавнього часу – підпали магазинів на місці будівництва дороги, силові провокації та спроби дестабілізації ситуації – дають підприємцям куди більше аргументів для підозр саме міської влади у нічних подіях”, – вважають представники ТЦ.

Вони вимагають від мера “публічних вибачень за висловлювання щодо можливих організаторів і учасників спроби підпалу”.

Як повідомляв Харків Times, Харківська міська рада опублікувала заяву, в якій звинуватила народного депутата Олександра Фельдмана у причетності до підпалу автотехніки на будівництві дороги у ніч на сьогодні, 22 липня.