Кернес дав телефон, по якому постраждалі від стихії можуть звернутися за допомогою

Фото: соцсети

Про проблеми, що виникли через негоду, харків’яни можуть повідомити за номером (067) 579-47-47 і розраховувати на допомогу міської влади.

Про це Харків Times дізнався з повідомлення мера Харкова Геннадія Кернеса в його Telegram.

“Якщо з якої-небудь причини не можете додзвонитися – пишіть на цей же номер в Viber, What’s App, Telegram. Вам обов’язково допоможуть”, – повідомив Геннадій Кернес.

Він зазначив, що в ніч з 13 на 14 липня в Харкові випала рекордна з 1881 року кількість опадів – 90 мм.

“Вчорашня стихія зруйнувала дороги, тротуари і т. Д. Список об’єктів, що потребують ремонту, відомий. Все буде відновлено і приведено в належний стан», – зазначив Геннадій Кернес.

На думку мера Харкова, під час стихійного лиха міські служби спрацювали чітко, ніяких серйозних аварій або подій, пов’язаних з сильною зливою, не зафіксовано.

Як повідомляв Харків Times, через зливу, яка почалася увечері 13 липня і тривала всю ніч, в Харкові затопило транспорт, безліч вулиць і територію ринку «Барабашово». За даними Харківського гідрометцентру, за минулу добу по місту випало від 80 до 150% опадів від місячної норми.

У Харкові співробітники ДСНС допомагають місцевим жителям врятувати будинки, затоплені в результаті сильної зливи, що тривала в місті протягом ночі з 13 на 14 липня.