Завод “Радіореле” хочуть продати за 194 млн грн

Фото: Фонд Держмайна

На 21 липня заплановано аукціон з продажу державного підприємства “Завод “Радіореле”, що розташований на проспекті Гагаріна, 181 в Харкові. Стартова ціна об’єкта – 194 млн 307 тис. грн.

Про це Харків Times дізнався з повідомлення прес-служби Фонду Держмайна України.

На продаж виставлені три виробничі корпуси, 13 одиниць транспорту, а також обладнання та інвентар.

При цьому на балансі підприємства знаходяться об’єкти, що не підлягають приватизації: 13 кімнат гуртожитку, захисна споруда. Також є договір оренди щодо частини адмінбудівлі корпусу №3.

Умовами продажу є збереження основного виду діяльності протягом п’яти років, недопущення звільнення працівників протягом шести місяців, виконання умов Галузевої угоди і колективного договору, утримання захисних споруд цивільного захисту шляхом власних коштів, погашення боргів по заробітній платі та перед бюджетом, укладення колективного договору, фінансування охорони праці відповідно до законодавства.

Довідка: Завод заснований в 1920 році для виробництва комутаторів і телеграфної апаратури, є одним з найбільших підприємств в Україні, що спеціалізується на виготовленні електророзподільної та контрольної апаратури. Останні роки випускав комутаційну техніку, в тому числі, електромагнітні та електротепловие реле.
Станом на 1 травня на заводі працювало 269 чоловік.