У Харкові співробітник Ленінського райсуду захворів на коронавірус

Фото: akrsud.kharkiv.ua

У співробітника Ленінського районного суду Харкова виявили коронавірусну хворобу COVID-19 ». У зв’язку з цим, адміністрацією суду прийнято рішення про посилення обмежувальних заходів в приміщенні суду під час проведення судових засідань.

Про це Харків Times дізнався з повідомлення прес-служби суду.

Відповідно до наказу голови суду на період з 3 липня 2020 до закінчення або пом’якшення обмежувальних заходів встановлено особливий режим роботи Ленінського районного суду м. Харкова, згідно з яким:

– припинено проведення особистого прийому громадян керівництвом суду;

– визначено прийомні години канцелярії суду і архіву для видачі копій судових рішень, а саме здійснювати цю роботу щосереди з 09:00 до 12:00 год.

– заборонено допуск в судових засіданнях і приміщення суду людей з ознаками респіраторних захворювань, кашлем;

– ознайомлення учасників судового процесу з матеріалами судової справи здійснювати в дистанційному режимі, шляхом направлення сканкопіі матеріалів судової справи на електронну адресу, вказану в заяві. Заяви про ознайомлення надсилати електронною адресу суду.

Також рекомендується не відвідувати судові засідання тим, хто не є учасником процесу. У будівлі суду перебувати тільки зі спеціальними засобами захисту (медичними масками, медичними рукавичками і т.п.).

Як повідомляв Харків Times, в Харківській області станом на 9:00 4 липня виявлено 2311 випадків коронавірусної хвороби COVID-19, 48 з яких – за минулу добу.

3 липня влада Харкова посилила карантин.