Двоє винних у розбійному нападі та вбивстві пенсіонера підуть за грати довічно

Орджонікідзевський районний суд м. Харкова 30 червня засудив до довічного позбавлення волі із конфіскацією всього майна двох чоловіків, яких було визнано винними у розбійному нападі та вбивстві пенсіонера (ч. 4 ст. 187, п.п. 6, 12 ч. 2 ст. 115, ч. 2 ст. 15 п.п. 1, 6, 12 ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу).

Про це Харків Times повідомили у прес-службі прокуратури області.

Восени 2017 року в районі Основ’янського озера у м. Харкові двоє чоловіків незаконно проникнули до домоволодіння та напали на пенсіонера та його дружину з метою заволодіння їхнім майном. Один з нападників наніс господарю 22 ножових поранення, від яких чоловік помер.

” злочинці, після скоєння вбивства пенсіонера, зв’язали руки жінки та, погрожуючи спричиненням їй тілесних ушкоджень ножем та вбивства, вимагали повідомити їм місцезнаходження грошей та цінностей в будинку. Не маючи змоги чинити опір, потерпіла повідомила чоловікам, де зберігаються гроші та ювелірні вироби, після чого зловмисники незаконно заволоділи майном потерпілих на загальну суму понад 40 тис. грн”, – йдеться у повідомленні.

Під час судового слідства підсудні не визнали свою вину та не розкаялись у скоєному.

Рішення суду першої інстанції набере законної сили після спливу строків на апеляційне оскарження.