У Харкові перевірять фінансово-господарську діяльність “швидкої допомоги”

Фото: ХарківTimes

Глава Харківської обласної адміністрації Олексій Кучер підписав розпорядження про проведення внутрішнього аудиту комунального некомерційного підприємства Харківської обласної ради “Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф”.

Про це Харків Times дізнався з розпорядження очільника області, опублікованому на сайті ХОДА.

Згідно з документом, аудит буде проводитися за темами: “Обласні та державні програми економічного і соціального розвитку”, “Фінансові процеси і операції установ, пов’язані з управліннями бюджетними коштами”, “Функції щодо планування, організації та здійснення процедур закупівлі”, “Функції та процеси , пов’язані з реалізацією державної бюджетної політики”,”Функції та процеси, пов’язані з реалізацією завдань, передбачених актами законодавства в сфері охорони здоров’я (далі – аудит) “за період з 1 січня 2019 року по 1 липня 2020 року.

Аудиторську перевірку здійснюватиме комісія на чолі з Надією Лобас – начальником управління фінасново-господарського забезпечення, головним бухгалтером апарату Харківської обладміністрації. Також до складу комісії увійдуть: Ольга Шутильова, провідний інспектор сектору внутрішнього аудиту апарату обласної держадміністрації та Наталя Василенко, радник голови ХОДА з питань контролю (за згодою).

Термін проведення аудиту 6 липня – 1 сентября 2020 року.

Як повідомляв Харків Times, рішення про аудит “Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф” Олексій Кучер прийняв після того, як під час гри у футбол на тренувальному полі, розташованому на території спорткомплексу «Металіст» по вулиці Плеханівській в Харкові помер 29 -річний громадянин Іраку. До нього двічі приїжджала “швидка допомога”. Другу бригаду довелося викликати, оскільки у першої не працював дефібрилятор.

Кучер заявив, що отримував багато негативної інформації, яка докорінно різниться від вихідної від керівництва “Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф”. Але смерть іноземця на футбольному полі стала останньою краплею, і Кучер звернувся до облради з пропозицією звільнити керівника “Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф” Віктора Забашту, або йому самому написати заяву про звільнення.