На проект Єдиної системи відеоспостереження в Харкові виділили 1 млн грн

Фото: city.kharkov.ua

24 червня на 36 сесії Харківської міської ради VII скликання виділили 1 млн грн на розробку проекту Єдиної комплексної системи відеоспостереження Харкова.

Про це Харків Times повідомили в прес-службі міськради.

Як повідомив заступник Харківського міського голови з питань цифрової трансформації Олег Дробот, Програма інформатизації Харківської міської ради доповнена двома важливими пунктами: створення, модернізація, монтаж, впровадження, розвиток, налаштування та обслуговування Єдиної комплексної системи відеоспостереження Харкова, а також забезпечення функціонування та розвиток геопросторових даних міської ради, її виконавчих органів, комунальних підприємств і організацій.

За словами Олега Дробота, вже визначено опорні вузли для проєктування Єдиної системи відеоспостереження, які знаходяться на в’їздах та виїздах з міста, а також передбачена низка заходів щодо розвитку геопросторових даних.

Крім того, частина коштів в рамках програми буде спрямована на придбання резервного маршрутизатора, який повинен забезпечувати функціонування міської інтернет-мережі, оскільки устаткування було виведено з ладу у зв’язку з аварією.