Директорів харківських шкіл затверджуватиме єдина міська комісія

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Харківська міська рада VII скликання на своїй 36 сесії сьогодні, 24 червня, внесла зміни до Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти. Відтепер у місті створять єдину комісію, яка затверджуватиме директорів шкіл. До її складу увійдуть представники профспілкових організацій та депутати міської ради. Комісія працюватиме на постійній основі та проводитиме конкурси на всі вакантні посади директорів шкіл.

Про це Харків Times стало відомо з рішення сесії.

Як пояснила директор Департаменту освіти міськради Ольга Деменко, таке рішення обумовлене прийняттям у березні нового Закону України “Про повну загальну середню освіту”.

“Це нова редакція Положення, яка повністю відповідає Закону “Про повну загальну середню освіту” та типовим положенням про конкурсний відбір, яке надійшло у департамент від Міністерства освіти і науки України”, – розповіла Деменко.

Після прийняття цього рішення кожна депутатська фракція міськради повинна буде запропонувати свого кандидата для участі у комісії, після чого буде затверджено її склад.

“Це питання дуже термінове, оскільки нам необхідно до початку нового навчального року призначити більше 30 нових керівників міських шкіл”, – підкреслила директор департаменту.

Раніше комісія створювалася окремо по кожному навчальному закладу, де проводився конкурс на заміщення вакантної посади керівника.

Як повідомляв Харків Times, 24 червня на 36 сесії Харківської міської ради VII скликання було прийнято рішення, що школярі міста Харкова можуть користуватися правом пільгового проїзду в міському електротранспорті протягом всього року.