Прокуратура оскаржуватиме вирок суду винним у 12 нападах на аптеки та побитті депутата

Фото: ХарківTimes

Прокуратура Харківської області оскаржуватиме вирок суду стосовно трьох членів злочинної групи, які обвинувачуються в організації і вчиненні 12 епізодів умисного знищення та пошкодження майна шляхом підпалу та вибуху, вимаганні з погрозою пошкодження чи знищення майна, незаконному поводженні з вибуховими речовинами, а також у нанесенні умисних тілесних ушкоджень середньої тяжкості.

Про це Харків Times повідомили у прес-службі прокуратури області.

У ході досудового розслідування встановлено, що протягом 2016-2017 років на території Харкова діяла злочинна група з трьох осіб, члени якої організували та здійснили на замовлення третіх осіб 12 підривів і підпалів аптек, а також заподіяли тілесні ушкодження депутату Харківської обласної ради.

14 вересня 2018 року за погодженням з прокуратурою Харківської області до суду скеровано обвинувальні акти стосовно членів групи.

Московський районний суд Харкова 15 червня 2020 року визнав їх винними. Одному члену групи призначено покарання у вигляді 8 років позбавлення волі з конфіскацією всього належного йому майна, а двом іншим – по 5 років 6 місяців позбавлення волі.

Запобіжний захід – тримання під вартою у Харківському слідчому ізоляторі – залишено без змін.

Вирок законної сили не набрав. Наразі прокурором готується апеляційна скарга на вказане судове рішення у зв’язку з невідповідністю висновків суду фактичним обставинам справи та м’якістю покарання.