Протестуючі проти госпіталізації пацієнтів з COVID-19 заблокували “швидку допомогу” (відео)

22 червня в Харкові під час акції протесту проти госпіталізації хворих з COVID-19 в диспансер радіаційного захисту (Чорнобильську лікарню) учасники акції заблокували карету “швидкої допомоги” з пацієнтом.

Як повідомляє кореспондент Харків Times, спецназівці відтіснили протестувальників, і медики зуміли доставити хворого до лікувального закладу. Незабаром до лікарні під’їхали ще дві “швидких”. У лікарню вже госпіталізували трьох хворих COVID-19.

Диспансер радіаційного захисту був обраний в якості лікарні для лікування хворих на коронавірус ще три місяці тому. Протягом усього цього часу в Харкові пацієнтів з COVID-19 приймала обласна інфекційна лікарня, розрахована на 200 осіб. 18 червня опорна лікарня виявилася переповнена, і глава ХОДА Олексій Кучер заявив, що пацієнтів з СOVID-19 буде приймати диспансер радіаційного захисту

Як повідомляв Харків Times, вранці 22 червня представники чорнобильських організацій влаштували акцію проти відкриття диспансеру радіаційного захисту для прийому хворих COVID-19.

У Харківській області станом на 9:00 22 червня виявлено 1811 випадків коронавірусної хвороби COVID-19, шість з яких – за минулу добу.