Суд залишив під вартою ще двох членів “Потону”

Харківський апеляційний суд сьогодні, 18 червня, не задовольнив апеляційні скарги ще двох членів громадської організації “Потон” і залишив заявників під вартою.

Про це Харків Times повідомили у прес-службі Напцполіціі області.

Згідно із повідомленням, будівлю суду пікетували “прихильники та противники” “Потону”.

“Під час акції між опонентами відбулася незначна суперечка, поліція оперативно втрутилася в ситуацію та не допустила її розвитку”, – йдеться у повідомленні.

Порядок біля суду забезпечували 40 співробітників Нацполіціі області.

Правоохоронці, як і раніше, просять громадян, які постраждали від протиправних дій членів ГО “Потон”, звертатися “до слідчих територіальних відділів поліції, Слідчого управління Головного управління Нацполіціі області або за телефоном “102”. Розслідування у справі “Потону” триває.

Як повідомляв Харків Times, раніше сьогодні, 18 червня, Харківський апеляційний суд залишив під вартою керівника громадської організації “Потон” Павла Онищенка, затриманого за підозрою в збройному нападі на правоохоронців у Краснокутському районі.

3 червня у Краснокутському районі поліція затримала учасників громадської організації, які напали зі зброєю на автівку з правоохоронцями. Чоловіки, які назвали себе поселенцями Слобожанської Січі, оточили автомобіль. Вони тримали в руках палиці, сокиру та зброю. Агресивно налаштовані молодики погрожували правоохоронцям, порізали колеса та розбили вітрове скло в автівці, а також зробили один постріл зі зброї у бокове скло. Всього було затримано п’ятеро нападників. Серед них – учасники групи «Потон» Павло Онищенко та Микола Маслов (який називав себе «начальником Харкова»).

5 червня Київський районний суд Харкова обрав для членів організації “Потон” Павла Оніщенка та Миколи Маслова запобіжний захід у вигляди тримання під вартою строком на 60 діб без можливості внесення залогу.

В поліції повідомили, що під час засідання у залі суду 33-річний затриманий намагався порізати собі вени. Але конвойна служба відразу припинила цю спробу. Медики надали чоловіку необхідну допомогу.

Ще двох затриманих за підозрою в нападі зі зброєю на автомобіль з правоохоронцями суд відправив під арешт з можливістю внесення застави в 420 тисяч гривень. П’ятого учасника подій, 34-річного жителя Краснокутського району, суд відправив під цілодобовий домашній арешт.