Суд стягнув 1,7 млн грн несплачених податків за землю під автостоянкою у Пісочині

Господарський суд Харківської області задовольнив позов прокурора про стягнення з господарського товариства майже 1,7 млн грн за безоплатне користування землею в смт. Пісочин.

Про це Харків Times повідомили у прес-службі прокуратури області.

У смт. Пісочин одне з господарських товариств використовувало земельну ділянку загальною площею понад 4,5 га для власної господарської діяльності. Ця земельна ділянка перебуває в комунальній власності територіальної громади Пісочинської селищної ради Харківського району Харківської області.

Встановлено, що вхід на територію, де облаштовано автостоянку, обмежено, і потрапити на неї можна лише через пропускний пункт охорони.

“Пісочинською селищною радою неодноразово, зокрема в 2007, 2013 роках, господарському товариству надавались дозволи на розробку документації із землеустрою. Через неукладення договору орендна плата за користування земельною ділянкою у сумі майже 1,7 млн грн до бюджету не надходила, що і стало підставою для направлення відповідного позову до суду”, – йдеться у повідомленні.

Рішенням господарського суду Харківської області позовні вимоги прокурора задоволено в повному обсязі. “Після набрання рішенням суду законної сили прокуратурою області буде взято на контроль хід його виконання”, – запевняє прес-служба.