Правоохоронці припинили підпільне виробництво етилового спирту у Дергачівському районі (фото)

Правоохоронці припинили роботу підпільного цеху у Дергачівському районі, на якому незаконно виготовлявся етиловий спирт з метою подальшої реалізації.

Про це Харків Times повідомили у прес-службі прокуратури області.

“У ході досудового розслідування встановлено, що мешканці одного з районів Харківської області, в порушення норм Закону України “Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів”, займались незаконним виготовленням, зберіганням та збутом етилового спирту, не маючи при цьому спеціального дозволу (ліцензії)”, – йдеться у повідомленні.

16 червня співробітники прокуратури спільно з Дергачівським відділом поліції та співробітниками СБУ провели обшуки у складському приміщенні підприємства. Підчас них вилучено бочки зі спиртом та обладнання для його виготовлення. Крім того, встановлено, що підприємство самовільно незаконно підключене до мережі газопостачання.

Слідство триває, вживаються заходи щодо арешту вилученого майна.

Як повідомляв Харків Times, правоохоронці виявили у Харкові підпільний цех з виготовлення спиртних напоїв, розташований на 2-му Вологодському в’їзді.