Укрзалізниця відкрила продаж квитків на два поїзди з Харкова на захід України

Фото: Сергей Бобок / Харків Times

Укрзалізниця відкрила продаж квитків на поїзди далекого сполучення Харків – Івано-Франківськ та Харків – Ужгород.

Про це Харків Times повідомили у прес-службі Укрзалізниці.

Ці поїзди почнуть курсувати з 19 червня, а квитки можна придбати вже зараз.

Поїзд №17/18 Харків – Ужгород відправиться з Харкова 19 червня, з Ужгорода 20 червня. Поїзд №15/16 Харків – Івано-Франківськ вирушить із Харкова 20 червня, з Івано-Франківська 21 червня. Ці поїзди курсуватимуть через день.

“Всі поїзди проходять посилену дезінфекційну обробку перед та після рейсу. Також посилено обробку постільної білизни під час прання. У кожному вагоні встановлено санітайзер, яким можуть користуватися пасажири. У вагонах розміщені рекомендаційні наліпки щодо правил особистої гігієни в умовах карантину. Поїзні бригади забезпечені засобами індивідуального захисту, пройшли відповідні інструктажі та медогляд”, – йдеться у повідомленні.

Для посадки в поїзд пасажири обов`язково повинні вдягти захисну маску, а також пройти температурний скринінг при вході на вокзал та при посадці до вагона. З огляду на заходи безпеки пасажирам рекомендовано якнайменше пересуватися по вагонах. Тимчасово у поїздах не пропонуватимуться напої та кондитерські вироби. А окріп за потреби надаватиметься пасажирам у власний посуд.