З СІЗО вийшов затриманий за напад на правоохоронців учасник “Потону”

Фото: suspilne.media

12 червня з харківського слідчого ізолятору вийшов учасник організації “Потон” Олександр Єрмолов, затриманий за підозрою у збройному конфлікті з правоохоронцями у Краснокутському районі.

Про це Харків Times дізнався з повідомлення Суспільного.

За словами дружини підозрюваного Марії, Єрмолов вийшов на волю після внесення застави в розмірі понад 400 тис грн.

Гроші для застави збирали серед родичів, друзів та знайомих. Марія не працює, доглядає за п’ятирічною дитиною.

Як повідомляв Харків Times, 3 червня у Краснокутському районі поліція затримала учасників громадської організації, які напали зі зброєю на автівку з правоохоронцями. Чоловіки, які назвали себе поселенцями Слобожанської Січі, оточили автомобіль. Вони тримали в руках палиці, сокиру та зброю. Агресивно налаштовані молодики погрожували правоохоронцям, порізали колеса та розбили вітрове скло в автівці, а також зробили один постріл зі зброї у бокове скло. Всього було затримано п’ятеро нападників. Серед них – учасники групи «Потон» Павло Онищенко та Микола Маслов (який називав себе «начальником Харкова»).

5 червня Київський районний суд Харкова обрав для членів організації “Потон” Павла Оніщенка та Миколи Маслова запобіжний захід у вигляди тримання під вартою строком на 60 діб без можливості внесення залогу.

В поліції повідомили, що під час засідання у залі суду 33-річний затриманий намагався порізати собі вени. Але конвойна служба відразу припинила цю спробу. Медики надали чоловіку необхідну допомогу.

Ще двох затриманих за підозрою в нападі зі зброєю на автомобіль з правоохоронцями суд відправив під арешт з можливістю внесення застави в 420 тисяч гривень. П’ятого учасника подій, 34-річного жителя Краснокутського району, суд відправив під цілодобовий домашній арешт.