Поліція встановлює потерпілих через діяльність організації “Потон”

Поліція Харкова встановлює потерпілих в результаті можливої ​​протиправної діяльності громадської організації «Потон».

Про це Харків Times повідомили в прес-службі Нацполіціі області.

За наявною інформацією, учасники зазначеної організації можуть бути причетні до скоєння інших кримінальних злочинів, зокрема, до вимагання грошей у представників бізнесу Харківської області.

Поліція звертається до постраждалих від дій ГО «Потон», повідомити інформацію по спецлінії 102, за місцем проживання до територіальних підрозділів поліції, або в слідче управління ГУНП в Харківській області по телефону +380577059077.

Як повідомляв Харків Times, 3 червня у Краснокутському районі поліція затримала учасників громадської організації, які напали зі зброєю на автівку з правоохоронцями. Чоловіки, які назвали себе поселенцями Слобожанської Січі, оточили автомобіль. Вони тримали в руках палиці, сокиру та зброю. Агресивно налаштовані молодики погрожували правоохоронцям, порізали колеса та розбили вітрове скло в автівці, а також зробили один постріл зі зброї у бокове скло. Всього було затримано п’ятеро нападників. Серед них – учасники групи «Потон» Павло Онищенко та Микола Маслов (який називав себе «начальником Харкова»).

5 червня Київський районний суд Харкова обрав для членів організації “Потон” Павла Оніщенка та Миколи Маслова запобіжний захід у вигляди тримання під вартою строком на 60 діб без можливості внесення залогу.

В поліції повідомили, що під час засідання у залі суду 33-річний затриманий намагався порізати собі вени. Але конвойна служба відразу припинила цю спробу. Медики надали чоловіку необхідну допомогу.

Ще двох затриманих за підозрою в нападі зі зброєю на автомобіль з правоохоронцями суд відправив під арешт з можливістю внесення застави в 420 тисяч гривень. П’ятого учасника подій, 34-річного жителя Краснокутського району, суд відправив під цілодобовий домашній арешт.