У Харківській області одужала половина захворілих на коронавірус

Фото: www.rbc.ru

У Харківській області за станом на 2 червня виявлено 1104 випадки коронавірусної хвороби COVID-19. Майже половина хворих, 506 осіб вже одужали.

Про це Харків Times дізнався з повідомлення голови Харківської обласної держадміністрації Олексія Кучера в Facebook.

За останню добу в області лабораторно підтверджено 16 випадків захворювання COVID-19 у жителів Харкова, Вовчанського, Дергачівського та Харківського районів.

“Госпіталізовано з COVID-19 194 особи (з них в реанімації двоє підключені до апаратів ШВЛ, четверо – на кисневої підтримкці (масці)), 356 – на самоізоляції. З підозрою на COVID-19 госпіталізовані 178 осіб, 72 – на самоізоляції”, – повідомив глава області.

Найбільше число хворих в Харкові – 657 випадків і в Харківському районі (121 випадок).

Приблизно два тижні не виявляють нові випадки зараження COVID-19 в Валківському районі, де було зареєстровано перший спалах захворюваності в області та перший летальний випадок.

Четверту добу поспіль не збільшується число хворих в Борівському районі, де через спалах коронавірусу закрили на карантин Піско-Радьківський психоневрологічний інтернат. Починаючи з 30 травня чисельність хворих в районі становить 28 осіб.

З початку епідемії в області померло 48 пацієнтів з коронавірусом, в тому числі, один – за минулу добу. За інформацією губернатора, помер 67-річний житель Харківського району. Мав супутні захворювання.

Як повідомляв Харків Times, в Харківській області станом на 9:00 2 червня виявлено 1105 випадків коронавірусної хвороби COVID-19, 22 з яких – за минулу добу.

З початку епідемії на 1 червня у Харківській області COVID-19 підтвердили у 234 медиків, з яких 149 одужали.