“Харківські тепломережі” розповіли, в яких будинках встановлять лічильники тепла

Фото: spilka.pro

У Харкові протягом серпня-вересня цього року кілька десятків багатоповерхових будинків обладнають приладами обліку теплової енергії.

Про це Харків Times повідомили в прес-службі КП “Харківські теплові мережі”.

Установка приладів обліку буде проведена співробітниками підприємства за рахунок коштів, що виділяються з місцевого бюджету, згідно з рішенням 32 сесії 7 скликання Харківської міськради №1975 / 19 від 18.12.2019г. «Про затвердження кошторисів витрат на виконання «Програми розвитку і реформування житлово-комунального господарства Харкова на 2011-2020гг ». Споживачам при цьому платити ні за що не потрібно.

Лічильники встановлять в багатоповерхівках в Шевченківському, Московському, Слобідському і Немишлянському районах Харкова. Роботи планують провести з 25 серпня по 30 вересня.

На підприємстві звернулися до власників і співвласників будинків, де планується установка лічильників, до 1 серпня цього року повідомити, чи згодні вони на установку. Власникам і співвласникам будинків слід вибрати із запропонованих варіантів відповіді:

– згоду на встановлення вузла комерційного обліку на запропонованих оператором зовнішніх інженерних мереж умовах;
– намір погодити з оператором зовнішніх інженерних мереж відмінні від запропонованих умови встановлення вузла комерційного обліку;
– намір самостійно обладнати будівлю вузлами комерційного обліку в установленому законодавством порядку.

Відповідь слід надіслати на адресу 61037, м. Харків. вул. Мефодіївська, 11. Відповідь має бути оформлена відповідно до Закону України «Про особливості здійснення права власності в багатоквартирному будинку» від 2015 року.

У разі якщо протягом двох місяців з дня отримання повідомлення, власник (співвласники) вищезазначених житлових будинків не повідомлять КП «ХТМ» про своє рішення, оснащення будівлі вузлами комерційного обліку теплової енергії здійснює КП «ХТМ» на запропонованих умовах.