Помічниця судді Московського районного суду сама піде під суд

Фото: khar.gp.gov.ua

Прокуратура скерувала досуду обвинувальний акт щодо однієї з помічниць судді Московського районного суду м. Харкова, яку підозрюють у одержанні неправомірної вигоди для себе за вплив на суддю.

Про це Харків Times повідомили у прес-службі прокуратури області.

До правоохоронних органів звернувся громадянин з інформацією про те, що у нього вимагають гроші за позитивне вирішення питання у справі про дорожньо-транспортну пригоду, яка перебувала на розгляді в суді. Помічниця судді отримала в якості неправомірної вигоди за вплив на суддю, грошові кошти загальною сумою 15 тис. грн.

“Помічниця судді в обмін на гроші обіцяла вплинути на винесення рішення на користь заявника при розгляді матеріалу про адміністративне правопорушення. Гроші отримувалися двома траншами: перший на суму 5 тис. грн, другий – 10 тис. грн”, – йдеться у повідомленні.

Жінці повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення за ч. 2 ст. 369-2 Кримінального кодексу (одержання неправомірної вигоди для себе за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави) . Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу від 750 до 1500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавлення волі на строк від двох до п’яти років.

Як повідомляв  Харків Times, помічницю судді Московського районного суду затримали у лютому підчас отримання другого траншу.