Дергачівські детективи більше п’яти років розслідували незаконну приватизацію лісу під Харковом

Фото: sputnik-abkhazia.info

Слідчі повідомили про підозру колишньому начальнику управління Держкомзему у Дергачівському районі, в результаті злочинних дій якого державі спричинено матеріальну шкоду на загальну суму майже 780 тисяч гривень. 28 травня кримінальне провадження з обвинувальним актом скеровано до Дергачівського районного суду Харківської області.

Про це Харків Times повідомили у прес-службі Нацполіції області.

“З жовтня 2014 року слідчі Дергачівського відділу поліції проводили досудове розслідування у кримінальному провадженні, відкритому за ч. 2 ст. 366 (службове підроблення) та ч. 2 ст.364 (зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України. Встановлено, що 28 грудня 2008 року начальник управління Держкомзему у Дергачівському районі Харківської області, зловживаючи своїм службовим становищем та використовуючи службове підроблення, погодив висновки про можливість передачі у власність п’яти громадянам земельні ділянки в селі Лужок на території Малоданилівської селищної ради. Керівник зазначив категорію даних ділянок як земель житлової та громадської забудови”,- йдеться у повідомленні.

За висновками слідчих, чиновник достовірно знав, що ці землі відносяться до лісового фонду ДП “Харківська лісова науково-дослідна станція” Українського ордена “Знак пошани” науково-дослідного інституту лісового господарства і агролісомеліорації ім. Г.В. Висоцького та є землями лісогосподарського призначення. Згоду на вилучення вказаних земель із власності держави постійний користувач не надавав.

На підставі державних актів із власності держави на користь фізичних осіб вибуло п’ять земельних ділянок

28 травня 2020 року слідчі Дергачівського відділу поліції повідомили про підозру колишньому начальнику управління Держкомзему у Дергачівському районі Харківської області у скоєнні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 364, ч. 2 ст. 366 Кримінального кодексу. Того ж дня кримінальне провадження з обвинувальним актом скеровано до Дергачівського районного суду.