Укрзалізниця відкрила продаж квитків на два поїзда Інтерсіті+ “Київ-Харків”

Фото: 112.ua

Укрзалізниця відкрила продаж квитків на п’ять швидкісних поїздів Інтерсіті+, які відправляться в рейси з 1 червня, два з них – за маршрутом “Київ-Харків”.

Про це Харків Times повідомили у прес-службі відомства.

Продаж квитків відкрито на поїзди №721/722 Київ-Харків, №726/725 Київ-Харків, №763/764 Київ-Одеса, №711/712 Київ-Костянтинівка (йде через Красноград та Лозову –  Харків Times), №740/739 Київ-Кривий Ріг.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №392, продаж квитків відкрито на 50% місць у цих поїздах. Квитки наразі можна придбати тільки онлайн.

Продаж квитків через залізничні каси буде відновлено з 27 травня 2020 року.

Пасажири допускатимуться до поїздів виключно в захисних масках. Вимірювання температури тіла буде здійснюватися під час перевірки квитків.

Крім того, буде забезпечена санітарна обробка вагонів перед та після кожного рейсу поїзда, стюарди будуть забезпечені засобами індивідуального захисту.

“Наразі мобільний додаток не працюватиме, просимо користуватись веб-версією системи продажу проїзних документів. Про подальше відновлення руху поїздів та відкриття продажу квитків буде повідомлено додатково”, – повідомляє відомство.