Слідчому, який приховав убивство, оголосили про підозру

Правоохоронці повідомили слідчому Новобаварського відділу поліції про підозру в тому, що він у 2013 році приховав факт вбивства, що призвело до вчинення тими ж підозрюваними аналогічного злочину в лютому 2020 року.

Про це Харків Times повідомили у прес-службі прокуратури області.

Як розповів начальник відділу прокуратури області Володимир Лимар, у ході досудового розслідування було встановлено, що 8 листопада 2013 року на березі річки Уди в Новобаварського (тоді Жовтневому) районі Харкова, поблизу залізничної станції “Нова Баварія” було знайдено тіло чоловіка. Згідно із висновком судово-медичної експертизи, смерть чоловіка “носила явно насильницький характер”.

За даним фактом було розпочато кримінальне розслідування, яке доручили капітану міліції, слідчому Жовтневого райвідділу. На даний час ця людина обіймає посаду слідчого Новобаварського відділу поліції Головного управління Нацполіціі області.

З причин, про які Лимар не повідомив, цей слідчий “вирішив приховати вбивство”. Встановлено, що він вніс до реєстру недостовірні дані про закриття кримінального розслідування, не направив копію відповідної постанови до прокуратури та приховував матеріали цієї справи у своєму службовому кабінеті.

“Перелічені дії слідчого призвели до невжиття необхідних заходів щодо встановлення осіб, які скоїли умисне вбивство, та повторного скоєння ними аналогічного злочину при обтяжуючих обставинах “, – повідомив Лимар.

Під час обшуку в службовому кабінеті підозрюваного поліція вилучила “документи, які є доказами злочину”.

Вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу та відсторонення його від займаної посади.

Фото: Соцсети

Як повідомляв Харків Times, 1 березня у колекторный трубі біля річки Уди харків’янка виявила обгоріле тіло. Загиблою виявилася жінка у віці 25-30 років, яка загинула насильницькою смертю. На її голові та шиї експерти виявили різані рани, тіло було обвуглено.

6 березня у селищі Пісочин правоохоронці затримали двох чоловіків, яких обгрунтовано підозрюють у скоєнні вбивства. Ними виявилися раніше судимі 30-річний житель селища Пісочин і 27-річний харків’янин. Під час слідчого експеріменту підозрювані також зізналися у вбивстві 46-річного харків’янина, скоєному в листопаді 2013 року.

Прокуратура Харківської області проводить розслідування відносно співробітників Новобаварського відділу поліції, які приховали вбивство 46-річного харків’янина, скоєне в листопаді 2013 року на березі річки Уди.