Метро відновить роботу з 25 травня – Криклій

Фото: www.metro.kharkov.ua

З 25 травня поновлюється перевезення пасажирів у метро.

Про це Харків Times дізнався з повідомлення міністра інфраструктури Владислава Криклія у Telegram за результатами засідання уряду.

З 22 травня поновлюються регулярні та нерегулярні пасажирські перевезення автомобільним транспортом у міському, приміському, внутрішньообласному та міжнародному сполученні.

З 1 червня поновляться залізничні пасажирські перевезення у міському, регіональному, дальньому внутрішньому та міжобласному сполученні. Також з 1 червня будуть дозволені міжобласні пасажирські перевезення автомобільним транспортом. З 15 червня поновлюється прийняття та відправлення повітряних суден, що виконують пасажирські перевезення авіаційним транспортом.

“Обов’язкові вимоги безпеки незмінні – масочний режим, температурний скринінг працівників, постійна дезінфекція транспорту”, – йдеться у повіідомленні.

Криклій зазначив, що поновлення транспортного сполучення можливе у регіонах України, в яких за останні 7 днів на 100 тисяч населення налічується в середньому менше 12-ти нових випадків COVID-19, середня кількість ПЛР та ІФА тестувань становить більше 12-ти, а завантаженість ліжок у лікарнях, куди госпіталізують пацієнтів з коронавірусом, становить менше 50%.

У разі здійснення перевезення до регіону, в якому не діють послаблення протиепідемічних заходів, дозволяється перевезення в межах 50% від кількості місць для сидіння за умови розсаджування пасажирів з вільним місцем поруч, спереду та позаду, зауважив міністр.

Термін карантину в Україні продовжено до 22 червня.