Поліцейські повідомили про підозру директору комунального підприємства у Харкові

Поліцейські 18 травня повідомили 45-річному директору комунального підприємства у Харкові про підозру у привласненні більше 429 тис. гривень.

Про це Харків Times повідомили у прес-службі Нацполіції області.

Слідство встановило, що 23 грудня 2019 року комунальне підприємство оприлюднило на сайті Prozorro оголошення про проведення капітального ремонту частини асфальтового покриття проїзду на територію даного підприємства. Однак під час досудового розслідування було з’ясовано, що роботи виконані лише частково, а їх обсяги не відповідають оприлюдненому оголошенню на веб-сайті, що свідчить про невідповідність заявленої вартості та фактично виконаних робіт комунального підприємства.

“Згідно з висновком судового експерта, різниця між реальною вартістю виконаних робіт та вартістю, яка вказана в акті до договору підряду, укладеного між комунальними підприємствами, складає більше 429 тис. гривень”, – йдеться у повідомленні.

Слідчим Слобідського відділу поліції під керівництвом Харківської місцевої прокуратури № 5 проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні, відкритому за ч. 4 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) та ч. 2 ст. 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу. Оперативне супроводження провадження здійснюється працівниками Управління Служби безпеки України в Харківській області.

У провадженні призначено комплексну будівельно-технічну експертизу.

Директору підприємства повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 191 Кримінального кодексу (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем). Відповідно до санкції статті такі дії караються тюремним ув’язненням на строк від 5 до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.