“Харківводоканалу” сплатять 144 тисяч гривень за порушення при скиданні стічних вод – суд

Господарський суд Харківської області задовольнив позов комунального підприємства «Харківводоканал» до місцевого заводу про стягнення понад 144 тис. грн за порушення користуванням послугами стічних вод.

Про це Харків Times дізнався з повідомлення прес-служби суду.

Між підприємством, розташованим на вулиці Велозаводській, та КП «Харківводоканал» був укладений договір про приймання стічних вод. Згідно якого КП зобов’язалося надати послуги з централізованого водопостачання та водовідведення. А споживач – своєчасно і в повному обсязі здійснювати оплату послуг відповідно до затверджених тарифів. Однак споживач порушив умови договору.

«Згідно з умовами договору ТОВ повинно було скидати стічні води, якісні показники яких повинні не перевищувати допустимих величин показників забруднення. Також ТОВ не подавало в КП «Харківводоканал» своєчасно інформацію про якісний склад стічних вод, що скидаються в міську каналізацію. Після проведення досліджень були зафіксовані перевищення показників забруднюючих речовин в стічних водах », – повідомили в прес-службі суду.

Загальна сума боргу складається з боргу за перевищення договірних обсягів водопостачання та водовідведення, боргу за наднормативний скид забруднюючих речовин і ненадання інформації про якісний склад стічних вод.

Як повідомляв Харків Times, залізо у питній воді харків’ян у дев’ять разів перевищує норму.