У Харкові знову зносять незаконно встановлені МАФи

Фото: stroyobzor.ua

У Харкові знову пожвавилася кампанія зі знесення незаконно встановлених малих архітектурних форм – торгівельних павільйонів та кіосків.

Про це Харків Times повідомили у прес-службі Харківської міської ради.

“Кампанія по демонтажу незаконно розміщених тимчасових споруд проходить у Харкові. Зокрема, вчора, 14 травня, були демонтовані два павільйони, встановлені без дозвільних документів на пр. Героїв Сталінграда, 136-в у Слобідському районі”, – йдеться у повідомленні.

У Департаменті територіального контролю міськради відзначили, що вже знесено шість нелегальних споруд у Шевченківському та Московському районах.

Як повідомив заступник начальника відділу цього Департаменту Євген Михайлов, на цьому витку кампанії планується знести 6 тис. кв. метрів незаконних споруд.

Але роботи попереду ще непочатий край, оскільки за останні три роки виконком міськради прийняв рішення про знесення трьох тисяч МАФів, а знести встигли лише тисячу. У Слобідському районі, наприклад, на черзі ще 320 “самовільно розміщених об’єктів”.

Як повідомляв Харків Times, на вулиці Куликівській у центрі міста під виглядом реконструкції зводиться будівля, що закриває собою пам’ятку архітектури, розташовану поруч з іншою пам’яткою архітектури.