В Харківській області складено 1729 протоколів за порушення карантину

Фото: Патрульна поліція Харківської області

З початку проведення превентивних заходів станом на 12 травня поліцейські Харківської області зафіксували 1729 порушень правил дотримання карантину. За всіма фактами складено протоколи за ч. 1 ст. 44-3 (порушення правил щодо карантину людей) КУпАП.

Про це Харків Times повідомили у прес-службі Нацполіції області.

Більшість адміністративних протоколів складені у відношенні осіб, які повернулися до країни і відмовилися від обсервації та за фактами перебування людей у громадських місцях без засобів індивідуального захисту.

Усього з початку превентивних заходів поліцейські склали 226 адмінпротоколів відносно працівників підприємств, установ, організацій та інших осіб, 18 – відносно інших фізичних осіб, 79 порушень виявлені серед керівників торгових закладів та установ харчування. 14 адміністративних протоколів працівники поліції склали відносно перевізників, 15 – керівників підприємств, установ, організацій, 1377 – відносно громадян за порушення карантинних правил щодо самоізоляції.

Протоколи складено за ч. 1 ст. 44-3 (порушення правил щодо карантину людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Санкція статті передбачає штраф для громадян – від 17 до 34 тисяч гривень і для посадових осіб – від 34 до 170 тисяч гривень. Рішення про накладення адміністративних стягнень на порушників прийматиме суд.

Як повідомляв Харків Times, станом на 6 травня поліцейські Харківської області зафіксували 1488 порушень правил дотримання карантину.