Дитячу поліклініку в Первомайському закрили на карантин

Дитячу поліклініку в райцентрі Первомайський закривають на карантин з 12 травня через спалах захворювання COVID-19 серед медичних працівників.

Про це Харків Times стало відомо з повідомлення у Facebook мера Первомайського Миколи Бакшеєва.

“У зв’язку з лабораторним підтвердженням у декількох медичних працівників дитячої поліклініки інфекування CoViD-19, її закрито на карантин для проведення робіт з дезінфекції та обстеження решти персоналу”, – написав Бакшеєв.

Мер також повідомив, що служба сімейних лікарів організовує прийом дітей “спеціалістами, які мають негативний ПЛР-тест, тобто, здоровими”.

За його словами, захворювання у всіх медпрацівників проходить у легкій та середній формі, двоє хворих медиків госпіталізовані, двоє знаходяться вдома із підвищеною температурою.

“Решта не відчуває будь яких симтомів і до моніторингу була включена, бо мала контакт з підтвердженими хворими”, – розповів мер.

Усього в Первомайському захворювання на коронавірусну інфекцію COVID-19 виявлено в дев’яти медичних працівників.

Як повідомляв Харків Times, 9 травня Микола Бакшеєв заявляв про намір закрити на карантин дитячу поліклініку, оскільки у двох медичних працівників цього лікувального закладу було підтверджено діагноз COVID-19.