Знущання над підлітком з Рогані розслідується за чотирма статтями КК

Слідчі Індустріального відділу поліції відкрили кримінальні провадження щодо двох чоловіків, підозрюваних у знущаннях над 17-річним мешканцем Рогані В’ячеславом Т., ще за трьома статтями Кримінального кодексу й перекваліфікували початкове провадження на більш тяжке.

Про це Харків Times повідомили у прес-службі Нацполіціі області.

Статтю 121 Кримінального кодексу України (нанесення тяжких тілесних ушкоджень) перекваліфікували з ч. 1 на ч. 2 (вчинене групою осіб). Крім того, за результатами попереднього розслідування та бесіди зі свідками й потерпілим хлопчиком, щодо підозрюваних відкриті провадження за ч. 2 ст. 127 КК (катування), ч. 3 ст. 152 (зґвалтування) та ч. 2 ст. 146 (незаконне позбавлення волі або викрадення людини).

Всі ці виробництва об’єднані в одне. І максимальне покарання за вчинення таких злочинів – до 12 років позбавлення волі.

Як повідомили в поліції, слідство обґрунтовано підозрює у скоєнні цих злочинів 38-річного раніше судимого мешканця селища Рогань і 31-річного мешканця селища Докучаєвське. Обидва затримані та вже попереджені про підозру за ч. 2 ст. 121 КК, вирішується питання попередження їх про підозру за іншими статтям.

Як повідомляв Харків Times, у ніч на 6 травня на зупинці транспорту в селищі Рогань був знайдений без свідомості 17-річний В’ячеслав Т. У лікарні підліток розповів матері, що над ним знущалися двоє чоловіків, які “били його арматурою та ґвалтували держаком від лопати”. За словами хлопчика, конфлікт почався після його сварки із колишньою дівчиною та її подругою. Поліція підозрює у нанесенні тяжких тілесних ушкоджень “двох чоловіків 32 і 38 років”. У соцмережах з’являлися також повідомлення про можливу роль у цій події “колишньої дівчини” потерпілого, яка, ймовірно, знімала злочин на відео.