У харківській поліції розповіли, як відзначити травневі свята без порушення карантину

Фото: Патрульна поліція Харківської області

У дні травневих свят харківська поліція посилює заходи безпеки та стежитимить за виконанням громадянами карантинних обмежень.

Про це Харків Times дізнався з повідомлення прес-служби Нацполіції області з посиланням на очільника обласного главку Валерія Сокуренка.

За наявною інформацією у зв’язку з продовженням карантину, органи місцевого самоврядування масові заходи 8 травня, в День пам’яті жертв Другої світової війни та примирення та 9 травня, у День Перемоги проводити не планують.

Однак у Харкові та області представники різних політичних партій та історичний технічний клуб мають намір здійснити кілька автопробігів.

“Головна функція поліції під час карантинних заходів – це превентивна робота, – наголосив Валерій Сокуренко. – З організаторами запланованих заходів поліцейські провели зустрічі, під час яких попередили про недопущення порушення ними норм карантину, а також законів про декомунізацію”.

Начальник харківської поліції зазначив, що з метою додержання вимог карантину біля традиційних місць проведення заходів та тематичних пам’ятників нестимуть службу додаткові наряди поліції, до складу яких попередньо планується залучити більше тисячі працівників поліції та військовослужбовців НГУ. Допускається надходження біля пам’ятних споруд не більше десяти осіб, які повинні бути у засобах індивідуального захисту.

“На службу по забезпеченню публічної безпеки та порядку на вулицях, а також виконання вимог Уряду країни щодо дотримання заборони під час карантину в середньому за добу залучається близько 2,5 тисячі правоохоронців, – додав Валерій Сокуренко. – З настанням теплої пори року частина патрульних нарядів переміщена до місць відпочинку громадян – парків, скверів, узбережжя річок, водоймищ та інших місць. Ми будемо посилювати безпекові заходи до 11 травня, адже до цього періоду триватимуть карантинні обмеження. Поліція готова до забезпечення публічної безпеки та громадського порядку під час святкових днів. Але ще раз наголошую, що найкращим дотриманням необхідних заходів безпеки є уникнення відвідування місць масового скупчення людей”.

Начальник ГУНП закликав громадян утриматись від відвідування лісопаркових зон, парків, скверів, берегових зон, дитячих майданчиків та інших місць дозвілля до закінчення карантину. Валерій Сокуренко підкреслив, що у дні свят бажано залишатися вдома та не наражати на небезпеку себе та своїх близьких.